Mississippi

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Mississippi

Nieruchomość na sprzedaż w Mississippi

Graniczy na północy z Tennessee, na wschodzie z Alabamą, na południu z Luizjaną i Zatoką Meksykańską, a na zachodzie z Arkansas i Luizją.

Mississippi jest federacyjnym stanem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jego stolicą i najbardziej zaludnionym miastem jest Jackson.

Czy myślisz o sprzedaży swojego domu w Mississippi w 2018 roku? A może szukasz nieruchomości na sprzedaż w Mississippi? Ostatnie dane pokazują, że rynek nieruchomości w tym roku ma się dobrze zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.

Wydaje się, że rynek nieruchomości w Missisipi dobrze się układa, a głównym problemem wydaje się być niewystarczająca ilość dostępnych mieszkań. To dobra wiadomość dla sprzedawców, którzy mają nieruchomości na sprzedaż w Mississippi, ponieważ konkurencja między kupującymi może pomóc w podniesieniu ostatecznej ceny sprzedaży. Oto kilka prognoz dotyczących tego, czego można się spodziewać po rynku nieruchomości w Mississippi w tym roku.

Powszechny trend w całym kraju na rynku nieruchomości wiąże się z rosnącą liczbą kupujących i spadkiem liczby sprzedających, którzy mają nieruchomości na sprzedaż w Mississippi.

 W czwartym kwartale ponad połowa wszystkich domów sprzedawanych na rynku nieruchomości w Mississippi zajęła jedną trzecią wartości domów. Oczekuje się, że oferta będzie stopniowo zwiększać się i umożliwić rozsądne ceny na całym rynku do końca roku, całkowita liczba nieruchomości na sprzedaż w Mississippi na 2018 r. Będzie jeszcze niższa, jeśli chodzi o ogólny popyt.
Oczekuje się, że ceny domów w Mississippi wzrosną do 2,8% w 2018 r. Jest to spadek w stosunku do obecnego wzrostu o 6,9%, ale nadal jest znacznie powyżej zwykłej stopy wzrostu wynoszącej prawie 3%.

 Eksperci rynku nieruchomości uważają, że rynek nieruchomości będzie się zbliżał do poziomu 3,2%. Jest to jednak zła wiadomość dla właścicieli, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość na sprzedaż w Mississippi za najwyższą możliwą kwotę.
Jeśli myślisz o sprzedaży swojej nieruchomości w Mississippi i chcesz skorzystać z obecnego rynku sprzedaży, byłoby w twoim interesie sprzedać teraz, zanim popyt zacznie spadać.
Nowe prawo podatkowe może mieć negatywny wpływ na rynek nieruchomości w Missisipi, w szczególności na niektórych obszarach.
Te rynki nieruchomości odczują spadek aprecjacji klientów, ponieważ wielu nabywców zaczyna nie lubić swoich lokalnych rynków.
Wartość domów w stanie spadła do -1,3% w ostatnim roku, ale przewiduje, że wartości domów wzrosną do 2,8% do 2019 roku.
Statystyki dotyczące stanu rynku nieruchomości w Mississippi pokazują, że rynek jest obecnie niestabilny z wynikiem 4,0 na 10, na podstawie statystyk z lutego 2018 roku.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 28914

Sprzedaż Pozostałe (Tereny), Mississippi, Hancock County, Bay St. Louis, 10060 Chappman Road

766,649.84PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Tereny)

113.16 m²
Około 9,8 Acres na sprzedaż. Przód jest Chapman Droga 353 stóp. East Side 1218 stóp. Tył jest 571,9 stopy. West Side jest 1389.9 stóp. Ilość Lot nr 22...
Cod. 6950

Sprzedaż Dom wiejski, Mississippi, Jackson, Jackson, Jackson

2,108,287.06PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

170 m²
Ranczo z + - 15 ac, z 3 / 2 domu,
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB